• ANA SAYFA
 • HAKKIMIZDA
 • HİZMETLERİMİZ & ÜRÜNLERİMİZ
 • İLETİŞİM
 • TEKNİK BİLGİ ARŞİVİ
 • LİNKLER
 • HEMODİYALİZ CİHAZLARI - KAWASUMI PHX 2100 PLUS

  Cantek Teknik Hizmetler Tic. Ltd. Şti., Türkiye' de bulunan KAWASUMI PHX 2100 PLUS Hemodiyaliz Cihazları için, MED-TECH INC. şirketi tarafından yetkilendirilmiş tek Yetkili Servis olarak hizmet vermektedir.

  KAWASUMI PHX 2100 PLUS
  KAWASUMI marka PHX 2100 PLUS model hemodiyaliz cihazı, dünya hemodiyaliz sarf malzemeleri piyasasında önemli bir yer edinmiş olan Japon KAWASUMI firmasının en vazgeçilmez ve en beğenilen özelliklerini bir araya getirdiği ve bazı sistemleri Japon teknolojisi ile geliştirmek suretiyle dizayn etmiş olduğu ve halen MED-TECH Inc. şirketi tarafından üretimi sürdürülen, kullanımı kolay ve kullanıcıları tarafından çok beğenilen hemodiyaliz cihazlarıdır.

  LCD EKRAN
  Diyaliz Sıvısının Isısını, Diyaliz Sıvısının Akış Oranı, İletkenlik, Ven ve Arter Basıncı ve Diyaliz Kalan Süresini gösteren LCD (Liquid Crystal Display) ekrana sahiptir.
  ÇEŞİTLİ ÖZELLİKLER

  PHX 2100 PLUS, UF (Ultra Filtrasyon) ve NA (Kondaktivite) Profil kullanarak yapılmak istenen tedaviyi iyi bir performansla gerçekleştiren bir cihazdır.
  PHX 2100 PLUS, hem kontrol, hem gözlem sensörleri kullanılmak suretiyle, Diyalizat Konsantrasyonunu (kondaktivite) her koşulda hassas olarak ayarlar.
  Ultra filtrasyon hızı ve kondaktivite profilleri hastaya ve tedaviye bağlı olarak uygulanır.

  ALARM GÖSTERGESİ
  Kullanıcıya yardımcı olmak için, daha önceden kodlanmış alarm kodları, açıklamaları ve yapılması gerekenler ekranda gösterilir.

  ÇEŞİTLİ SEÇENEKLER
  PHX 2100 PLUS ile ikinci pompaya gerek duyulmaksızın etkili Single Needle (Tek İğne) tedavisi yapılabilmektedir.
  PHX 2100 PLUS istenildiğinde, Granül Bikarbonat, Kan Isısı, Arter Klempi, Kan Basınç Monitörü (BPM) bağlanabilecek modüler yapıya sahiptir.